Zakon Templariuszy

Tego klanu nie morzna opisać

Ogłoszenie

Witaj na naszym nowym forum. Prace nad nim wciąż trwają wiec zapraszam do komentowania zmian!

#1 2008-06-12 13:24:18

Baraak

Rada Lucyfera

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Muzyka

W celu zacieśnienia więzi międzyklanowych (i znalezienia pokrewnych dusz) proponuję pochwalenie się preferowaną przez siebie muzyką. U mnie to wygląda następująco

1. Absolutny nr 1 to Glenn Danzig. Wszystko co wyszło ale ukochany jest "Mother"
2. Skok do muzyki filmowej - Basil Poledouris soundtrack do pierwszego Conana.
3. Najpiękniejsza ballada świata - Iron Maiden - "Bloodbrothers".
4. Polskie klimaty - Sweet Noise "Jeden taki dzień".
5. Stary dobry power metal - MANOWAR, RUNNINGWILD.
6. Znowu Polska - Closterkeller - "Podziemny krąg".

Offline

 

#2 2008-06-12 14:24:15

Undomiel

Rada Lucyfera

Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 30
Punktów :   

Re: Muzyka

Jeżeli o mnie chodzi to temat rzeka. Ale postaram się przedstawić moją absolutną czołówkę aha i będzie bez numeracji
Lostprophets- generalnie wszystko co wyszło, ale z takich kawałków uwielbianych przeze mnie to będą: "Last train home" "Last summer" "Can't catch tomorrow" "Ode to summer" i "Rooftops"

Happysad-absolutne uwielbienie. Mogę siedzieć i słuchać i godzinami.

Łapię też potężną zawieszkę słuchając soundtracku do LotR'a

Uwielbieniem darzę również: Chemical Brothers, Franz Ferdinand, The Music, The White Stripes, Faithless, Massive Attack, Placebo, The Streets, Muse, Queens of the Stone Age, Basement Jaxx, Groove Armada i wiele, wiele innych.

Z roku na rok czegoś przybywa-jeżdżę na festiwal do Gdyni i poszerzają mi się horyzonty
Taka ciekawostka-jak byłam dzieckiem góra dwuletnim to skakałam jak szalona do Mettallica'i nawet jak było baaardzo cicho, to i tak się budziłam i skakałam jak szalona


Elen síla lúmenn' omentielvo.!
http://img238.imageshack.us/img238/9679/nightelfeyewe3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parlandia.pun.pl www.sna.pun.pl www.metin7.pun.pl www.zoltysmok.pun.pl www.mu-online.pun.pl