Zakon Templariuszy

Tego klanu nie morzna opisać

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj na naszym nowym forum. Prace nad nim wciąż trwają wiec zapraszam do komentowania zmian!

#1 2008-06-16 13:38:45

Baraak

Rada Lucyfera

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Nieśmiała propozycja

Kwestia jest następująca. Nie wiem jak to wygląda naprawdę ale podejrzewam, że wszystkie osoby nie posiadające premium, generalnie zawracają d...ę pytaniami naszemu szefowi (sam tak robię). W związku z tym moja propozycja jest następująca - osoby mające premium i mogące wspomóc tych niemających niech dadzą głos w tym wątku. W razie czego będzie można sie do nich zwrócić z pytaniem np. o jakiś klan. Proponuję taką wersję, bo wiem że nie każdego stać nawet na te kilka złotych - przywilej młodości i wakacji. I z góry zastrzegam, że jak się komuś nie chce pomagać innym bo strasznie jest zajęty czy sobie za bardzo prywatność ceni to niech sobie odpuści. Ja w każdym razie premium mam (autoreklama) i chętnie pomogę. Najczęściej się loguję między 9 rano a 15, wtedy sprawdzę i odpowiem.
Acha i uprzedzam złośliwe uśmieszki, nie piszę tego bo sie chcę komuś podlizać tylko dlatego, że wiem jak to jest błądzić po omacku i musieć zawracać głowę duperelami jednej osobie. A i ta osoba aureoli się zdąży dorobić za cierpliwość w ciągu kilku tygodni.

Offline

 

#2 2008-07-02 09:43:21

Baraak

Rada Lucyfera

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nieśmiała propozycja

Uaktualnienie

Nadal mam premium i nadal chętnie pomogę. Nadal się lopguje między 7.30 a 15.00 (przeważnie). Jak trzeba sprawdzić coś to walcie jak w dym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetall.pun.pl www.felinskiego-krakow.pun.pl www.gim2zuromin.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.fordelta.pun.pl